E-fit KOOLITUSED

KOOLITUSED

Ideepäev Omadega Vol II TARTU


19.04.2015 11.00 - 16.00
My Fitness (Tartu Küüni 7)

Päev kõigile, kes soovivad omandada uusi ja põnevaid ideid ning saada uut energiat treeningute läbiviimiseks.

 

Kõik kavas olevad treeningud on spetsiaalselt ettevalmistatud treeningpäeval esitlemiseks.


09.30 – 09.45 REGISTREERUMINE

10.00 – 10.55 bodyART– KRISTI  ROOSIMÄGI

11.00 – 11.55 BALLETONE – KADRI KÕIVA

12.00 – 12.55 SVENSKA DANS – SVEN IDARAND

13.00 – 14.00 LÕUNA 

14.00 – 14.55 STEP – KADRI KÕIVA

15.00 – 15.55 TONING - KRISTI ROOSIMÄGI

16.00 - 16.55 Core SETT - SVEN IDARAND

16.00 – 17.30 INTERVAL FLOW YOGA - SILJA SILLER

 

Ideepäevale palume tulla sportlikus mugavas riietuses ja sisejalanõudes.


Hind: 65  EUR

Täiendkoolituse tunnid: max 8

Registreerumine koolitusele: www.efit.ee

Rohkem infot: info@efit.ee või telefonil 58058076


SILJA SILLER/INTERVAL FLOW YOGA (video)
Silja on rahvusvaheline treener-koolitaja, kes kõnelenud, õpetanud ja juhendanud edukalt nii Eestis, Euroopas kui Põhja-Ameerikas. Ta on pühendunud inimeste füüsilise ja vaimse tervise arendamisele viimased 20 aastat.

Silja eesmärk on pakkuda treeningus osalejatele nauding liikumisest läbi hea tehnikaga soorituse ning vaimne tasakaal läbi endale ja hetkele pühendumise. 

“Keha on mõtete peegel - läbi teadliku liikumise ning hingamise leiame tasakaalu, rahu ja rõõmu, sest vaigistades mõtted, hakkab rääkima meie hing.”

Interval Flow Yoga
Intervallidena katkematu liikumine ühest asana’st (asendist) teise - intensiivne, ergas ning sportliku lähenemisega lõbus ja mõtestatud joogatund, millele eelneb  teoreetiline osa, kus seletame lahti asana’d ja põhimõtted, mida tunni käigus praktiseerime.

Tund lõppeb meditatsiooniga, kus pühendume seesmisele rahutundele ning armastusele ja süvendame läbi hingamise tähelepanu- ja keskendumisvõimet.


SVEN IDARAND/CORE-SETT ja SVENSKA DANS (video)
Sven Idarand on kaheksa- aastase kogemusega treener ja koolitaja, kelle suurimaks kireks on tantsutreeningud. Tantsutreeningu DANCEFUNC üks loojatest ja FAF koolituste korraldaja. Sven on võtnud südameasjaks sisulise arengu treeningutes ja treeneri töös.

Core SETT on 30-minutiline tund on välja töötatud koostöös teadliktreening.com tegijate Kristjan Koik'i ja Risto Uuk’iga. Treeningu eesmärk on arendada ja tugevdada oma kerelihaseid, sobib kõigile kes soovivad üldisest lihastreeningus kerelihaste aktivisatsiooni paremini saavutada ja seeläbi ka paremaid tulemusi saavutada ning samal tagada turvaline tehnika nii jõusaalis kui ka rühmatreeningutes (tantsus, joogas jne). Lisaks treeningule käime läbi ka kerelihaste treenimise peamised printsiibid, mis teevad tunni ja harjutuste sooritamise veelgi väljakutsuvamaks.

Svenska Dans on lõbus tantsuline treening, kus kokku saavad säravad inimesed, vahvad komibatsiooonid ja ühe rõõmsama muusikaga riigi - Rootsi - muusika. Kuigi ka minu hüüdnimi on Svenska, siis on just rootsi muusika see, mille juurde ma alati tagasi jõudn ja kust ma alati endale leian midagi mis mind käima paneb. See positiivsus, meloodiad ja vapsutavad aranzheeringud on midagi mis mu hinge alati käima panevad. Tunni jooksul õpime ära kindlale loole seatud koreograafia.

KADRI KÕIVA/ STEP ja Balletone (video)
Juhendab step, dance aerobic, zumba, bodybalance ja bodyjam tunde. Töötanud EEVL-s koolitaja.
Rahvusvaheliselt esinenud fitness conventionitel paljudes Euroopa riikides ja Lõuna - Ameerikas.
Kaks viimast aastat elanud ja töötanud Prantsusmaal.

Kadri step'i treeningud on legendaarsed, neid on raske kirjeldada - neid peab lihtsalt kogema. Seekord on tund erilises prantsuse garneeringus.

Balletone on klassikalisest balletist inspireeritud fitness-tund, kus treenitakse kõiki lihasgruppe, tasakaalu ja koordinatsiooni veidi teises võtmes.

KRISTI ROOSIMÄGI/ TONING ja bodyART (video)
Rühmatreenerina töötanud  15 aastat, personaaltreener, EEVL koolitaja, bodyART School esindaja ja koolitaja Eestis ning fitness ürituste korraldaja.

Kristi on juhendanud väga erineva sisuga treeninguid, õppinud ja proovinud  ning jõudnud sinna, kus naudib seda, mis ka endale hästi mõjub ja energiat annab. 

Kristi poolt juhendatud bodyART on Robert Steinbacheri loodud holistiline treening, millele Kristi annab endale omase fitness-energia. Kogemus saab olema enneolematu ja unustamatu. 

Toningu tunnis lubas Kristi meid kõiki üllatada - jääme ootama ...  


 
 
 

Ostukorvis on 0 ( 0 EUR ) toode(t)