E-fit KOOLITUSED

KOOLITUSED

Kuidas kasutada joogaplokki (14.november)

Silja Siller
14.11.2018 13.45 - 16.30
Golden Club Rotermanni (Rotermanni 5, Tallinn)

Kui juhendad erinevaid Mind&Body treeninguid ja tunned, et Sinu õpilastel võiks olla joogaplokist abi arenemisel, aga Sina õpetajana ei tunne ennast selle ülilaheda abivahendiga piisavalt enesekindlalt, siis just sinule on suunatud see mõnetunnine koolitus. 

Alustame koolitust täispika tunniga, mis on ülesehitatud joogaploki kasutamisele.

Sellele järgneb teoreetiline osa ning lõpetame vestlusringiga, kus osalejad saavad vastuse kõigile oma küsimustele.

 

Koolitajaks on Silja Siller

Silja joogateekond sai alguse rohkem kui 15 a tagasi, kuid sellest esimesest vaimustusest, mida praktiseerimine annab, pole ta siiani üle saanud.  

Ennekõike armastab ta jooga mitmekülgsust, võimalust olla terve praktika jooksul täielikult hetkes, hingata endasse meelterahu ja tunnetada keha läbi imelise liikumise. 

Jooga õpingud on Silja viinud erinevatesse riikidesse ja eri õpetajate juurde, tutvustanud talle erinevaid koolkondi ja stiile ent tänaseks on ta peamiselt jäänud truuks Vinyasa maailmale, kus iga hetk on uus, täis avastamisrõõme ning võimalusi. Silja kiindumuseks on jooga, kui elukunst - rõõm hetkest ja nauding elust ning ta suurimaks sooviks on jagada seda rõõmu ja energiat igas tunnis.

Silja tunnid on omanäolised - segu erinevatest õpetamisstiilidest ja filosoofiatest, täis energiat ning armastust ja põhirõhk on alati hetkes ja südamel. 

Koht: Golden Club Rotermanni

Algus: 13.45

Lõpp: 16.30

Hind: 25€

Rohkem infot: info@efit.ee

58058076

 
 

Ostukorvis on 0 ( 0 EUR ) toode(t)